.

20pcs/многу Случаен Стакло Ѕвездата на Давид Snap Копчиња Верување Snap Шарм Одговара 18mm/20mm DIY Snap Хривнија Копчиња Накит

20pcs/многу Случаен Стакло Ѕвездата на Давид Snap Копчиња Верување Snap Шарм Одговара 18mm/20mm DIY Snap Хривнија

326.40
DEN 212.00 -35 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Метална боја:
20PCS, 50PcS, 100PCS
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Број На Модел На:
NS-01
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
лепак
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Никој
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тип Име:
Snap Копчето
боја:
исто како слик
Големина:
18mm