.

Дигитални Храна Термометар, Пенкало, Стил Кујна СКАРА за Јадење Алатки Температура Мерни Инструменти Готвење Termometro

Дигитални Храна Термометар, Пенкало, Стил Кујна СКАРА за Јадење Алатки Температура Мерни Инструменти Готвење

70.08
DEN 65.00 -7 %

Износ
Това е достапна

modname=ckeditor
1. Мерен Опсег : -50 C + 300 C ( -58 F; +572 F) 2. В и С се прикаже избор на 3. Слаба батерија сензација и да се прикажат 4. Меморијата на последната мерка 5. 15 минути автоматско исклучување за заштеда на енергија (опција) Пакет се Вклучени : 1x Дигитален термометар (БЕЗ батерија) НЕ ВКЛУЧУВА : упатството, Пластична футрола со јамка ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

Повеќе информации

Тип:
Домаќинство Термометри
Бренд Име:
gootrades
Термометар Тип:
Дигитални
Тип На Производ:
Термометри
Број На Модел На:
W
Материјал:
Пластични
Термометар Употреба:
Други