.

QCBXYYXH Автомобил Стил, GPS Навигација со Екран Стакло Заштитна Фолија За Фолксваген Tiguan 2018 Контрола на LCD Екранот Автомобил Налепница

QCBXYYXH Автомобил Стил, GPS Навигација со Екран Стакло Заштитна Фолија За Фолксваген Tiguan 2018 Контрола

959.52
DEN 816.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Име : Навигација за Заштита на Филмски Материјал : Стакло Пакет : 1 сет опис на Производот : 1.Со користење на Челик материјал,електростатско адсорпција,не неисправни за џвакање. 2.Површината преку посебна обработка,4 H scratchproof. 3.99% емитува Светлина. Важна Забелешка : Оваа ставка го само погодна за "Фолксваген" Tiguan 2018 1. Споредете за навигација на екранот. 2. Користете влакна платно за да ги исчистите. 3. Солза заштитна фолија на површината на првиот слој Челик заштита, на навигација на екранот. 4. Ставете додека картичка за да се елиминираат меурчиња, конечно раскина отворен третиот слој Челична заштитна фолија. Се истакна : За заштита на филм и со цел да се олесни да го урне филм,на работ на мембраната и навигација со екран на работ малку простор, ви благодариме за вашето разбирање. И ве молиме, имајте предвид дека фотографиите се за повикување само. Вистински производ ќе преовладува. Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за подобра решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Благодарам многу!
Пакет : 1 Set

Повеќе информации

Налепница Сместување:
Централната Конзола
Бренд Име:
QCBXYYXH
Материјал:
Пластични
Материјал Тип:
Стакло