.

Сребро Sterling Silver Уникатен Скелет Pendant Мажите Ретро Тајландски Сребрен Ѓердан Pendant

Сребро Sterling Silver Уникатен Скелет Pendant Мажите Ретро Тајландски Сребрен Ѓердан Pendant

DEN 2882.88

Износ
Това е достапна


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Фунта Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Pendant за Мажите и Жените Ѓердан
PENDANT ТИП : Pendant само, синџир не се вклучени
МЕТАЛ : 925 Тајландски Фунта Сребро, цврсти, не позлатен
КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Стил

Повеќе информации

Гем Боја:
Pendant само
Број На Модел На:
JDP20171021
Бренд Име:
STARYEE
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Гроздобер
Страна Камен:
Никој
Pendant Големина:
Како слик изјави
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна