.

HUIMENG Висок Квалитет на Жените Ранци 2017 Топла Продажба Модни Каузална Училиште Кеси Beaded Торба СТП Кожа Ранци Женски

HUIMENG Висок Квалитет на Жените Ранци 2017 Топла Продажба Модни Каузална Училиште Кеси Beaded Торба СТП Кожа

1067.52
DEN 747.00 -30 %

Износ
Това е достапна

Добредојдовте во Мојата продавница 100% Сосема Нов HUIMENG Висок Квалитет на Жените Ранци 2017 Топла Продажба Модни Каузална Училиште Кеси Beaded Торба СТП Кожа Ранци Женски Паричник Димензии : Должина 22cm * Висина 13cm * Дебела 28cm Стил : мода Боја : црна/бела/red /сино/Бронза Користи : ранец Тежина : 0.40 kg (за) Најдобар Натпревар : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата. Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број На Модел На:
pu002
Декорација:
Дијаманти,Beading
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Главен Материјал:
PU
боја:
црна/бела/red /сино/Бронза
Применливи Луѓе:
среден училиште учениците, колеџ студентите