.

Eachine E013 РК Quadcopter Резерви Делови на Телото Камера Покрие Школка Заштитник Крошна Замена на Компоненти Со Налепници

Eachine E013 РК Quadcopter Резерви Делови на Телото Камера Покрие Школка Заштитник Крошна Замена на Компоненти

DEN 143.52

Износ
Това е достапна


Опис : Brand Name : Eachine Предмет Бр. : E013 Точка Име : Тело Камера Покрие Крошна Боја : Црвена Употреба : резервен дел за Eachine E013 РК Quadcopter Пакет се Вклучени : 1 x Тело Маска
1 x Налепници
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.

Повеќе информации

Бренд Име:
EACHINE
Материјал:
Композитен Материјал
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
Eachine E013
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
маска
Надградба На Делови/Додатоци:
маска
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
маска
Четири тркала Атрибути:
маска
Алатка Материјали:
маска