.

5sets Автомобилската водоотпорен конектор Автомобилски приклучок со терминал блок DJ7026Y-2-11/21

5sets Автомобилската водоотпорен конектор Автомобилски приклучок со терминал блок DJ7026Y-2-11/21

DEN 218.88

Износ
Това е достапна

Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.Секој врати треба да бидат засновани на докази.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.
UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Ние гарантираме за сета стока што се продава.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.
Белешки
1.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Плаќање
1. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.И ние ќе реагираат на ист веднаш!Ако не сте задоволни со нас,ве молиме љубезно ни каже причините и деталите.
Се Враќа&Гаранција
1.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.Ви благодариме!^_^.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.

Повеќе информации

Број На Модел На:
DJ7026Y-2-11/21
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Пол:
Женски