.

Нови Пристигнување Чипка Долго Cheongsam Црвениот Моден Кинески женски Фустан Елегантен Qipao Vestidos Големина S M L XL XXL XXXL 27564A

Нови Пристигнување Чипка Долго Cheongsam Црвениот Моден Кинески женски Фустан Елегантен Qipao Vestidos Големина

4272.00
DEN 2563.00 -40 %

Износ
Това е достапна

Item(s) ќе се испраќаат надвор од Шангај Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, како што се царинската поштенски проверка.
Опис на објектот :
Материјал : Чипка
Големина : S M L XL XXL XXXL
Боја : Зелена , Црвена ,
2 Боја на вашиот избор (Како на сликата покажува)
Напомена : може да мало боја разлика според вашиот монитор settings
Сезона : Пролет , Лето , Есен , Зима ,
100% Сосема Нов
Нови Традиционален Кинески Фустани Жените Долго Cheongsam Макси Qipao Партија се Облекуваат Vestidos Облека Големина S M L XL XXL XXXL
Мерењата е за алишта, а не и за телото, па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело. ви благодариме! Големина на Табелата (cm) 1 инч=2. А Т или други Увозни Даноци, доколку тоа е потребно.
јас ќе се вратат сите пари или ќе испрати нов објект за да можете побрзо кога добив врати објектот.
Купувачот мора да плати за враќање превозот, И стока мора да биде во оригинална состојба за препродажба!
Контактирајте со нас
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа. Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија доказ за вас лице во лице веднаш, тогаш може да се направи барање за надомест на штета од конкретна компанија. Купувачот е одговорен за какви било царински давачки / бесплатно / GST / V. Поштарина вклучува превозот надомест, складирање, пакување, материјали, трошоци за гориво, кутии, етикети и пакување на трошоците.
Повратни информации
ако такса има било каков проблем, кога ќе добиете предмети , ве молиме да не остави негативни повратни информации или неутрална реакција , бидејќи не може да се решавање на секој проблем за вас , можете да ме контактирате прво , па јас може да го знам и решавање на проблем за вас , јас сум исправен продавачот , само сакам моето сите клиент е задоволителен за цел од мене ,
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 е во детални продавачот извештаи за мене , ви благодарам многу!
.
Проверете ги вашите item(s) лице во лице со курирска на персоналот пред да го потпишете, одбегнувајте вашиот item(s) во пакет да бидат украдени или променета од Експрес Компанија или Сопствен персонал, откако потпиша, тоа го покажува вашето item(s) е во ред, ние не сме одговорни за било каква загуба за овие два случаи погоре.
*Бизнис ден, освен во Викендите, недела и Федералниот Празник.54 см Големина Биста Половината Хип Sholder Должина (32) S / 6 82cm 64cm 86cm 36cm 128c m (34) M / 8 86cm 68cm 90cm 37cm 130c m (36) L / 10 90cm 72cm 94cm 38cm 132c m (38) XL / 12 94cm 76cm 98cm 39cm 134c м (40) XXL / 14 98cm 80см 102cm 40cm 135c m (42) XXXL / 16 102cm 84cm 106cm 41cm 136cm
Мерење имаат 1-2 cm грешка, ве молиме да се разбере!
може да мало боја разлика според вашиот монитор settings
************************
Сите item(s) ќе ја одбележи како 'ДАР' со пониски производ вредност.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
QIANTANG
Сезоната:
Лето
Декорација:
Копче
Материјал:
Полиестер,Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
кинески стил
Број На Модел На:
7236
Силуета:
Обвивка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Деколте:
Мандарински Јака
Половината:
Природни
Шаблон Тип:
Цвет
Материјал:
Чипка
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Облека Тип:
Cheongsam / Qipao
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен , Зима ,
Б. N:
CHX