.

Custom size врвот одделение ПВЦ само лепило или статични држат декоративни матирано приватност прозорец филм Ретро декорација Сина Паун

Custom size врвот одделение ПВЦ само лепило или статични држат декоративни матирано приватност прозорец филм

DEN 960.00

Износ
Това е достапна

Па нормално превозот време :
САД : 7-30 дена
О : 10-60 работен ден
Европа : 10-60 работни дена
Бразил : 30-60 дена
Руската : 30-90 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Што се предлагаат да се одвои од останатиот дел во вода со некои чистење суштина, или може да се одвои со промивање со вода на прозорецот филм за зголемување на степенот на подмачкување, така како да се спречи прозорец филм од држат заедно.
Постојат 3 видови на материјал што може да избор :
1,самолепливи(со лепак),Нетранспарентно
2,самолепливи(со лепак),Проѕирен
3,статични се држат(без лепак),Проѕирен
Кога ќе го поставите цел, ве молиме љубезно укажуваат на тоа кој материјал не ви се допаѓа, инаку ние ќе испрати авто - adhevive(Со лепак) материјал за вас
Топло Совети : прозорецот филм што сте ја примиле, изгледа како целосно транспарентни, само кога ќе го испуштите на стакло може мат ефекти шоу. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро
.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Отсечени големината на прозорецот филмот треба, по што, ние ви препорачуваме да се одвои малку на хартијата со забите или на други начини.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Сега можете да видите мазната страна . Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
Може да се направи кориснички големина, но ширина мора да биде во рамките 80СМ.
Како да го користите :
1.Се прилагоди на позицијата на вашиот прозорец филм, а потоа scrape се исуши,ќе се држиме до вас стакло цврсто откако ќе се исуши.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. (Обично ние ќе ви испрати дополнителна 5 сантиметри од прозорецот филмот, може да се намали за обидува да го залепите однапред).Русија клиент бара целосно име и презиме.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач.html
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.
Данок :
Ние не сме одговорни за било царина.com/store/product/how-to-use-for-window-films/1504506_32560354592.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.
За повеќе детали за употреба на метод, проверете на линкот :
http : //www. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.По кинење на хартијата освен, допрете мазната страна,ако тоа се чувствува навлажни , можете да го поставите на стакло.

Повеќе информации

Функција:
Топлинска Изолација,Експлозија-Доказ,Украсни
Површински Третман:
Нетранспарентно,Извалкан,Врежана,Матирано / Гравирани
Бренд Име:
Yesmet
Функција:
Самолепливи
Број На Модел На:
h903b
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Стакло Филмови