.

112017 newhotstacy жените чанта женски шарени печатење платно торба

112017 newhotstacy жените чанта женски шарени печатење платно торба

DEN 283.20

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Платно
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Шарени
Обликот:
Повик Tote
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна