.

5pcs ISL95817HRZ ISL95 817HRZ ISL95817 QFN

5pcs ISL95817HRZ ISL95 817HRZ ISL95817 QFN

DEN 936.00

Износ
Това е достапна


ISL95817 HRZ ISL95 817 HRZ ISL95817 QFN

Повеќе информации

Пакет:
SMD
Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Број На Модел На:
ISL95817HRZ
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови