.

REALSHINING Стари неколку љубовник полн плоштад 5D DIY дијамант везови дијамант сликарство крстот Бод кристал мозаик оркестарот FS506

REALSHINING Стари неколку љубовник полн плоштад 5D DIY дијамант везови дијамант сликарство крстот Бод кристал

379.20
DEN 285.00 -25 %

Износ
Това е достапна

Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор.
Облик : 447 DMC бои,секој дијамант големина е 2. Ние ви препорачуваме можете да додадете "Омилен магазин" и "Wish list" што е повеќе погоден за вашата следна посета. Заедничката треба да се угнетените и чисти, немаат пукнатини. и ние имаме 20% повеќе дијаманти ќе биде објавено! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да клиенти од целиот свет го цениме!.
Ако не сте задоволни со производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и неутрални повратни информации. ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Може да се стави книга на предниот дел од дијамант цртеж, со раце притисне на книгата.
Тоа може да биде за 10 до 25 работни дена за испорака.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.5mm
Лепак : силно лепило лепак,smelless и животната средина-здрава
Кликнете Подолу за да изберете од Категорија
За Пакување
Големина
Големина >30x40cm,Боја кутија за пакување
Посебно пакување кутија на високо-одделение за извоз,со отпорност на висок притисок,високо еластична и висок бафер!
За ефектите
Поголем големина, подобар ефект!
Секој дијамант големина : од 2,5 x 2,5 mm. ако сликата е комплексен, малата големина и не е многу добро! ако имате потреба од големи димензии за сите слики, ве молиме контактирајте со нас!
Повратни информации
Па вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ!
Ние обично нудат Aliexpress Стандард на Превозот И Кина Пост Воздух Mail . Повторете ги претходните чекори, се додека не заврши целата слика. Фотографирањето на вашиот локален рамка на пазарот,користење на вашите омилени рамка до рамка тоа. Ако ви се допаѓа нашите производи, добредојдовте на нашата продавница повторно, имаме убаво попусти за стари пријатели.
Ако ви се допаѓа нашите производи,можете да ја додадете нашата продавница како вашата омилена продавница како што следува :
Експрес испорака
Внимание! ние сме меѓународна продавачот од Кина Копното. Ние обезбедуваме везови дијамант алатки производителот. Предавање на готовиот производ во собата, и да уживате во вашиот ремек-дело. тоа само ќе ве однесе 1 минута, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (5 ѕвезди) . Користете ја алатката за да ги собереш на соодветни дијамант нежно, а потоа го стави во соодветната позиција на модел број
06. ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
За нас
Нашите дијамант шема на полу-готови производи, не ги вклучува рамка. Тркалање до производ и кои се соочува надвор пред par, преполна со нашите цилиндар пакет за да го заштити без гребнатинка.

Повеќе информации

Големина:
size 25x20cm, size 30x24cm, size 40x30cm, size 50x40cm, size 60x45cm, size 65x50cm, size 70x55cm
Бренд Име:
RealShining
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорации
Надворешното Пакување:
Во текот 35x45cm кутија за пакување,подолу 35x45cm торба за пакување
Тема:
Стари Неколку Љубовник
Број на Бои:
30-45 бои(Зависи од големини)
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Колекции Внатрешни Алатки:
Пенкало,Лепак,Зелена Плоча,Tweeser
Предност:
Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Фабрика
Дијамант големина:
2.5mmx2.5mm