.

2018 Нова Мода Секси Види Преку Вечерни Фустани со Beading Луксузни Долго Вечер Фустани Сирена Партија Пром Фустани облека де соаре

2018 Нова Мода Секси Види Преку Вечерни Фустани со Beading Луксузни Долго Вечер Фустани Сирена Партија Пром

10704.00
DEN 9634.00 -10 %

Износ
Това е достапна


2018 Нова Мода Секси Види Преку Вечерни Фустани со Beading Луксузни Долго Вечер Фустани Сирена Партија Пром Фустани облека де соаре Бренд Име Скромни Велејќи Стил Број CZMC110 Ткаенина Сатен Разубавувањето монистра Целосно Наредени Не се Изгради во Градник Да Fishbones Затворање Патент До Боја на Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 12-30 дена MOQ 1 Парче Сопствени направени yes
Боја Шема
Мерка Настава
A : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .
Стандардна Големина на Табелата (1-3cm разликата е дозволено)

Повеќе информации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Декорација:
Sequined,Beading,Кристално
Бренд Име:
скромни велејќи
Вграден Градник:
Yes
Воз:
Понесете Воз
Sleeve Стил:
Резервоар
Моден Елемент:
Илузија
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
CZMC110
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Труба / Сирена
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Сатенски
vestido longo:
Свадба Настани
вечер фустани:
долго фустани вечер
Партија фустани:
Пром Фустани
долго чипка вечер фустан:
увезени-партија-фустан
Секси Долго Вечер Фустан:
Vestido Долго Де Феста
долгите вечерни фустани:
вечер gown
дубаи kaftan:
Долго Партија Облечи
Формално Фустани:
Вечерните Фустани
Мајката на Невестата Фустани:
долго вечер фустан 2017 нови пристигнување формално фустани
жените формално фустани:
Се Облекуваат За Партијата Вечер, Во Домот