.

5Pcs Пластични Цвет Мувла Фондан Торта Embosser Лотос Цветови Секачи Cookie Бисквит Калапи Втиснување Фондан Украсување Алатки

5Pcs Пластични Цвет Мувла Фондан Торта Embosser Лотос Цветови Секачи Cookie Бисквит Калапи Втиснување Фондан

90.72
DEN 72.00 -21 %

Износ
Това е достапна


3 Pcs Цвет Мувла Фондан Торта Embosser Лотос Цвет Машина Cookie Бисквит Калапи Втиснување Украсување Алатки Форми : Лотос Цвет Сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Материјал : Пластични 1 пакет вклучуваат : 5pcs во OPP вреќа

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
F04
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Непристојни Слика:
No
is_customized:
Yes
боја:
Бела
Материјал:
Храна Одделение Пластика
Количина:
5 компјутери/set