.

Моден Жените 6pcs Убавина Мали Зголеми Цвет Коса, Игли Свадба Булчински Цвеќиња Клипови Деверуша Коса Додатоци

Моден Жените 6pcs Убавина Мали Зголеми Цвет Коса, Игли Свадба Булчински Цвеќиња Клипови Деверуша Коса Додатоци

94.08
DEN 78.00 -17 %

Износ
Това е достапна

Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени во 7 дена најмногу. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот.20%
1%
Целосна Наплата
Австралија
Пристигнуваат го оценувате
2%
14.20%
37%
18%
Целосна Наплата
Велика БРИТАНИЈА
Пристигнуваат го оценувате
2%
10.
Производ Екранот
Забелешка
1.
Враќање
1.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,
целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3. Сите слики се вистински ?
Yes (да).Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2.
Стандард Време На Испорака Summar
Земја
Бизнис дена
10-14
15-21
22-29
30-35
36-45
45+
САД
Пристигнуваат го оценувате
12%
60.55" Ширина : 1cm/0.
Превозот
1. Сите фотографии се turely shooted од себе, но бојата може да биде различна, поради разликата на monitor settings. Колку за наплата/замена ?
а.20%
6%
Целосна Наплата
Канада
Пристигнуваат го оценувате
0%
0. Ако цел повеќе од еден, pls контактирајте со нас пред исплата, а потоа ние ќе ви даде попуст, и прилагодување на цената за вашите нарачки.80%
50%
Целосна Наплата
Европа
Пристигнуваат го оценувате
2%
15. Кога ќе се направи пад на превозот со цел, може да се пополни вашиот клиент адреси, или да ја напуштат пораки за да ги споделите со нас, тоа е пад на превозот, тогаш ние ќе брод тоа како вашето барање побрзо. Објектите треба да биде во оригинална состојба и пакет со сите componentsand додатоци се вклучени, или можете да одберете да ги имате замена.39" 1 инч = 2. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати.
Подолу е стандард превозот време резиме,Канада се повеќе време да пристигне,обично од 30 дена повеќе.393 инчен Пакет се Вклучени : 20pcs x Косата игли Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба.Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена.Ние брод на светот. Ве молиме да направите исплата во рок од 24 часа. Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре.54 см или 1cm = 0.00%
Целосна Наплата
Услови за продажба
Контакт И Повратни Информации
Q & A
1.
Ставка Опис
Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Објектот Тип : Шноли Материјал : Алуминиум&Пластични Боја : Бело/Црвено Големина : Цвет Дијаметар : 3cm/1.98"; Должина : 6.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $150 и тоа трае околу 15-45 дена пристигне;
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $150 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Ru
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Шноли
Бренд Име:
imixlot
Обликотшема:
Растенијата
Објектот:
Коса Додатоци
Тип:
Шноли
Стил:
косата клипови
боја:
Бела
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Клучни зборови:
свадба коса, игли
Клучни зборови:
Коса, Накит
клучни зборови:
глава накит
клучни зборови:
косата бенд
клучни зборови:
моден накит