.

JUJIA 2 бои Нови модата Жените лист обетки метален накит изјава earring за жени, девојки

JUJIA 2 бои Нови модата Жените лист обетки метален накит изјава earring за жени, девојки

129.60
DEN 123.00 -5 %

Износ
Това е достапна


JUJIA 2 бои Нови модата Жените лист обетки метален накит изјава earring за жени, девојки

Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
50456
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JUJIA