.

Нови Новороденчињата Зима И Топло Дете Доенче Памук Шапка Девојки И Момчиња Beanie Капи Со Ѕвезди Печатени Капа S2

Нови Новороденчињата Зима И Топло Дете Доенче Памук Шапка Девојки И Момчиња Beanie Капи Со Ѕвезди Печатени

76.32
DEN 60.00 -21 %

Износ
Това е достапна


Нови Новороденчињата Зима И Топло Дете Доенче Памук Шапка Девојки И Момчиња Beanie Капи Со Ѕвезди Печатени Капа S2
Спецификации :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!!!
Нова мода, симпатична, пријатно топла капа, вашето бебе ќе се допаѓа!!!
Боја : Мулти боја како што е прикажано на сликата
Димензии : должина : 18.5 cm/7.28 ширина : 20cm/7.87
Материјал : Памук
Пакет се вклучени : 1 PC x Деца Шапка
Answer : ___________________________ Note :
1. Големина на табелата е за повикување само, Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА/AU големина,ве молиме мерка себе внимателно според табелата пред купување, ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 2-3cm грешки поради прирачник за мерење.
3. Вистинска боја од слики може да биде малку differnce поради светлината и на екранот разлики, ве молиме да се разбере.
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
'

Повеќе информации

Бренд Име:
Kacakid
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
4-6 месеци
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
шапка
Рака Тип:
Опремени
Одделот За Името:
Бебето
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.12kg (0.26lb.)
Пакет Големина:
20cm x 12cm x 12cm (7.87in x 4.72in x 4.72in)