.

Бесплатен Превозот 100pcs 0.5 13mm должина од 45 степени. свиткана 30G лепило фармацевт игла

Бесплатен Превозот 100pcs 0.5 13mm должина од 45 степени. свиткана 30G лепило фармацевт игла

849.12
DEN 807.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Она што е MOQ?
Обично, нашите MOQ покажа дека на веб-сајтот,но на некои објекти или ОЕМ објект, MOQ ќе биде потврда по преговори 4. Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн. Компанијата Информации
Ningbo VMATIC Течни Контрола Индустрија Co. ако ви треба брзо експрес, можете да контактирате со мене, имаме договорената цена со изразат компанија, како што курирската служба DHL, UPS-от, FEDEX,ТНТ. Кога ќе се направи за испорака по цел
Ние обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема количина или ОЕМ предмети, тоа ќе потрае подолго време.
Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за парите, со која ќе се обезбеди задоволство со високо ниво на посветеност.
Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања. Јас може да се купи ниска количина за тест?
Да, се разбира, цените покажа на интернет, вклучувајќи го и превозот цена, но е ќ се земе околу 20-25 дена да вашиот место. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies.30 mm

Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување.
Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Автомобилската и општи индустриски ОЕМ собранието операции. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба. Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-8 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин., Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии.
Висока Продуктивност
Брза Испорака
Водечките Ниво R & D Оддел
Искусни Маркетинг Менаџер
Професионален Дизајн Одделот
Прифати ОЕМ & ODM
Одлична Услуга По продажбата Ние им Служи на Врвот 500
ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ F AQ 1. Може да добијам попуст?
Да, ако цел поголема количина или ако може да ја користите вашата сопствена изразат сметка, pls кажете ми да се провери конечната цена.100 парчиња 45 степен свиткана 30 G издавање бајонет игла Детални Информации се Измери Должината на ID OD 30 G 0.

Повеќе информации

Бренд Име:
VMATIC
Број На Модел На:
VC3005045
Материјал:
PP + Нерѓосувачки Челик