.

Zhaoru 925 Sterling Silver Enamal Pendant Шарм Одговара Пандора Хривнија & Алка & Ѓердан DIY парична Казна Накит Шарм Ниту еден Камен

Zhaoru 925 Sterling Silver Enamal Pendant Шарм Одговара Пандора Хривнија & Алка & Ѓердан DIY парична Казна

518.40
DEN 337.00 -35 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
ZHAORU
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Обликотшема:
правоаголник
Број На Модел На:
ZP2695
Certificate Type:
NGSTC
Pendant Големина:
7.5*10.5 mm
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Никој