.

Cordura 500D најлон ткаенина, кратко време водоотпорен материјал,абразија-Отпорни ткаенини,Силна и густа СТП слој Најлон

Cordura 500D најлон ткаенина, кратко време водоотпорен материјал,абразија-Отпорни ткаенини,Силна и густа СТП

912.00
DEN 866.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Име : Cordura 500 D најлон ткаенина. Димензии : ширина 150см,должина 1yard. должина може да продолжи. должина единица : двор. 1 дворот (yd) =3 стапки(ft)= 0.9144 метри (м), Купуваат повеќе ,ќе биде попуст,ве молиме контактирајте со продавачот. Други бои, ве молиме да ни кажете ткаенина боја . Ви благодариме.
Користење : сите видови на багаж, Професионална, носат-отпорни, облека, чанти, спортски торби, патни торби, плажа столици, кеси, шатори материјал.
За боја, Бидејќи монитор, животната средина и светлина влијанија, боја и фотографии ќе бидат малку различни, вистинскиот објект како стандард, Фотографии за референца . За feekback Клиент евалуација е многу важно за нас, ве молиме да ни даде пет-ѕвезда проценка, ако има било незадоволство, можете да контактирате со нас за да се реши проблемот, да ви даде задоволителен одговор. Ви благодариме за вашиот вид . За превозот имаме брз и економски начин за транспорт, ако треба, ве молиме да користите брза испорака метод, пратката ќе ви биде доставена во 5-15 дена, но трошоците за превозот ќе бидат поскапи, треба да се зголеми некои трошоци, ако не сакате да потрошите многу пари на товар, ве молиме да Користите економски транспорт, но времето ќе биде побавно, околу 20-40 дена,многу далечно место, што е потребно за 40-70 дена.(Уште еден начин : Кога ќе купуваат повеќе производи, ние автоматски да се конвертира да се брза испорака. Ова е бесплатна услуга.) Затоа ве молам, не грижете се, ако на крајот на Aliexpress испорака дена, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на испорака дена, ве молиме да не произволно ни даде спор, бидејќи ние не сме курир компании, не може да се контролира брзината на транспортот, постојат било какви прашања може да се јавите на локалните express , Или може директно да контактирате со нас, произволно ни даде спор е груб, и не може да ги реши сите проблеми. Сите царински давачки генерирани од страна на царинските треба вашата сопствена определба, ние не сме одговорни. За враќање 1, ако испораката дена е доаѓа до крајот, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на испорака дена, ве молиме да не произволно ни даде спор, оваа ситуација, ние не се дозволи наплата, бидејќи производите ќе пристигнат на вашата назначени адреса. 2, ако пакетот е секое пакување штета, ве молиме, контактирајте ја локалната курир за надомест на штета. 3, ако пакетот има било какви проблеми со квалитетот, опис или не одговара, не може да се користи и за други прашања, треба да контактирате со нас, и потоа да се вратат на производи за нас, Кога ќе примите врати пратката,ние ќе рефундирање на дека.
Ако сакате да се купи повеќе производи, ве молиме да се јавите на продавачот, ќе има голем попуст.
метар дворот метар дворот метар

Повеќе информации

Употреба:
Алатка За & Безбедност
Материјал:
Најлон
Функција:
Водоотпорен,Термичка
Ткаенина Тип:
Oxford
Број На Модел На:
l
Пол:
Унисекс