.

Пролет и лето 2018 новиот Кинески национален правец на Стариот Пекинг ретро beaded жените Секојдневен чевли на рака плитки устата рамни чевли

Пролет и лето 2018 новиот Кинески национален правец на Стариот Пекинг ретро beaded жените Секојдневен чевли

728.64
DEN 626.00 -14 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
TENDPOLY
Станови Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
коноп
Обвивка Материјал:
Платно
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
TPR
Број На Модел На:
2014
Моден Елемент:
Тока
Шаблон Тип:
Печати
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Платно