.

Бесплатен превозот 5PC Тековната за напон модул 4-20MA до 2,5 V 3.3 V 5V 10V 15V 20V Изолација Предавател Сигнал Конвертор Модул

Бесплатен превозот 5PC Тековната за напон модул 4-20MA до 2,5 V 3.3 V 5V 10V 15V 20V Изолација Предавател Сигнал

984.00
DEN 925.00 -6 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики на производот : 1, на напон спектар DC 7 V ~ 30 V 2, излезниот напон сигнал 0 ~ 2.5 V, 3.3 V, 5 V, 10 V, 15 V. 3, на влез сегашниот 4-20ma или 0-20ma (всушност може да се надмине спектар). 4, нула и целосна скала може да се прилагоди (potentiometer на вредноста). 5, со изолација, не-оптички изолација. 6 модул големина : 3.3 * 2.5 cm. Имаме Терминал и Pin насловот опција, ве молиме љубезно потврди која што треба, ако не ја напушти messange , ние ќе senbd терминал, модел по правило и, исто така, потврди опсегот што треба ( 0-2.5 V ,0-3.3 V,0-5 V,0-10 V,0-15 V,0-24 V)
ви благодариме
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.
2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .
ПРЕВОЗОТ
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
2.Ние ќе ја испрати на предмети со 2-5days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.
3. Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .
4.Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас. Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое .
од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати превозот надомест.
5.Експрес испорака (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ, итн.) и пост сервис се дадени за превозот. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови .
ПОВРАТНИ информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации .
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1. Услуга на светот,на Големо ,на мало, се откажат од превозот , Прилагодено за поддршка.
2. Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот .Се чувствуваат слободни да контакт со нас

Повеќе информации

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
custom-souring
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
Y3
Примена:
Сензор