.

2018 Исклучување Рамо Жените Флорални Печатени Секси Еден Парчиња костими за капење,Bandeau Завој Цвет Biquini им Помогнам на едно парче Костим за капење

2018 Исклучување Рамо Жените Флорални Печатени Секси Еден Парчиња костими за капење,Bandeau Завој Цвет Biquini

629.28
DEN 579.00 -8 %

Износ
Това е достапна

Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина. Вашата цел е призната како што се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики. Ние ќе се фокусираме на големо џеб часовници, нараквици часовници, од не 'рѓосувачки челик прстени, од не' рѓосувачки челик нараквици, од не ' рѓосувачки челик ѓердани и така натаму повеќе од 700 производи лесно онлајн продажба со различни превозот методи за да го изберете. Ние исто така, обезбеди капка брод услуга за вашиот целиот свет клиенти. Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци, што може да укажуваат нас. Нашата служба за корисници е подготвен да ви помогне во секое време. (и цената што треба да бидат различни). Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ве молиме овозможи можно мала разлика поради технички напредок и варијанса. Кој и да си, каде и да сте, ние нудиме најниски цени, како е можно да се сите.
Политика На Враќање :
1. Вашето задоволство е секогаш наш Број 1 приоритет. Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само. Ние не сме одговорни за било несреќи одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Нашите службеници ќе проверка и контрола на накит квалитет пред пакување. Наплата се врши само ако замена не е достапна. Ние сме превозот од Кина копното. Нашите купувачи се од САД, Европа, Канада, Австралија, Јужна Америка и Азија вкупно над 100 земји во целиот збор. Но, ние не прифаќа враќање на предмети за надомест на штета, по употреба или оштетени factitiously. Ние ќе продолжи вашиот известување во рок од 2 дена по приемот. Не се потребни никакви капка брод сметка за да се одржи капка брод наредби, само место со вашиот нормален регистрирани e-mail и лозинка од нашиот сајт, и промена на пратката информации (Приемник, детали адреса, ТЕЛ) во вашиот клиент, тогаш оставете порака "капка брод" за оваа цел, кога се продолжи за нарачки, или само e-mail за да не информирате.
Повратни информации :
Клиентите се задоволни е многу важно за нас, ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Сите наши службеници се помлади и решителни, тие се стави нивната сите енергија во овој кариера да даде најдобра услуга за сите на нашите клиенти, ние може да одговори на вашето прашање во рок од 24 часа, контактирајте не преку внатрешни писмо или онлајн разговор да се добијат брзи податоци. Во ретки случаи, тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или за време на празници. Ние обезбедуваме 7 дена гаранција за оваа точка. Ние со нетрпение очекуваме да воспостави најдобри деловни односи со вас и да се бараат заеднички развој.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WM236
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ZWEMPAK
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер