.

50sets(150pcs) 5*300 5*350 Мрежа Жица Најлон Пластични Авто-заклучување Кабел Zip Врска со Фиксна Носителот База и Завртка

50sets(150pcs) 5*300 5*350 Мрежа Жица Најлон Пластични Авто-заклучување Кабел Zip Врска со Фиксна Носителот

234.24
DEN 234.00 -0 %

Износ
Това е достапна

Ви благодариме за соработката. Верувам дека добрата комуникација може да ги реши сите проблеми и ни донесе добра пријателство. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Јас ќе бидам прифатена. Понекогаш треба повеќе од неколку денови, особено во текот на максималните периоди на работа поради вашата локална клиент царинење.5 мм, должина : 350mm, количина : 50pcs кабел вратоврска + 50pcs носителот + 50pcs завртка
Плаќања
1. Реконструкцијата се достапни само за неисправни производи и мора да ни даде специфична причина за нашите неисправни производи. Превозот времето е само проценето но не гарантира.
Се Враќа & Наплата Политика
1. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат објект од денот таа е примена.
50sets(150pcs) 5*300 5*350 Мрежа Жица Најлон Пластични Авто-заклучување Кабел Zip Врска со Фиксна Носителот База и Завртка
Опис :
5x300mm : ширина : 4. Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Pls проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, само нас контакт пред да замине неутрален или негативен фидбек. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали. Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Број На Песна
Никој
Yes
Сад
10-20 дена, МАКСИМУМ 35 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, MAX 40 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, MAX 40 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, MAX 50 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 60 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена
Друга земја
20-45 работни дена, MAX 60 дена
20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6.

Повеќе информации

боја:
5x300mm, 5x350mm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
4-1
Материјал:
Најлон
Тип:
Авто-Заклучување