.

Висок Квалитет на стереоскопски Везени Бела пурпурна Tulle Завеси за Дневна Соба Прозорец Завесите во Спалната соба Чиста Voile Drapes

Висок Квалитет на стереоскопски Везени Бела пурпурна Tulle Завеси за Дневна Соба Прозорец Завесите во Спалната

1727.04
DEN 1485.00 -14 %

Износ
Това е достапна

-24.48 /метар
Пакет се вклучени :
1 парче x завеса
Совети :
1.Цената е за 1 парче на завесата.
2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.
3.Завеса Width= 2 пати прачка/железнички ширина.
4. Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.7 метар
5. Не се Вклучени : Tieback/Tassle/ монистра.
6. Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming.
7. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
Ако вашиот прозорец е 150cm широк, ние suggust 2 парчиња (W150cm*L250cm)
Ако вашиот прозорец е 200cm широк, ние suggust 2 парчиња (W200cm*L250cm) 8.Обработка стил :

Повеќе информации

Големина:
W100cmxL250cm, W150cmxL250cm, W200cmxL250cm, W250cmxL250cm, W300cmxL250cm, W350cmxL250cm, W400cmxL250cm, W450cmxL250cm, W600cmxL250cm, W500cmxL250cm
Обработка:
Кука, Grommet Врвот
Бренд Име:
Пливање Риба
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Шема:
Флорални
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Општи Pleat
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Број На Модел На:
L122901
Стил:
Јапонски и корејски
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
лисја
Материјал:
100% Полиестер
Формат:
четири пропустот кука
Совети:
Ние suggust 2 парчиња за еден прозорец