.

5SETS Бесплатен Превозот на Квалитетот НА 6LE85856000 (6LA84095000) Горниот Fuser Берач Прст за Toshiba e-студио 230 232 233 280 282 283

5SETS Бесплатен Превозот на Квалитетот НА 6LE85856000 (6LA84095000) Горниот Fuser Берач Прст за Toshiba e-студио

DEN 1360.32

Износ
Това е достапна

Тоа е предвидено од страна на превозникот, државни празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација.
Било увозни давачки или такси се на вашата страна.Ние ќе се обидеме да ги реши проблемите . Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Некои објекти се лесно оштетени за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки.
Ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и да ја задржат како доказ, а потоа побара од поштарот да се потврди ситуација. Ако производите не работи кога ќе примите тоа , може да биде многу причини.
Ние ќе рефундирање на вашите пари, или да испратите замена во рок од 2-3 работни дена по објектот е примена.Ако било кој квалитет на проблем за нашите производи, ние ќе ви ги даде целосна наплата откако ќе испрати назад на стоки.Некои далеку земји треба повеќе од 60days. Купувачите можат да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 5 дена по добивањето ако не сте задоволни со нашата стока.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот, државни празници .Ние го прифаќаме само Али-плати тука.
Враќање & Политика За Наплата :
1. Ако стоката не е во согласност со она што ние и ветуваме, можете да контактирате со нас за да рефундирање на вашите пари или размена на вистинскиот .

Повеќе информации

Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
e-студио 230 232 233 280 282 283
Is_customized:
Yes
квалитет:
Добар квалитет
Функција:
Нови Компатибилен
испорака:
Може да се следат
Пакет:
Неутрален Пакување
Дел Број:
6LE85856000
Објектот:
Горниот Fuser Берач Прст