.

Leten Женски Играчка Зајакот Вибратор AV Магично Стапче Mssager Клиторисот C Место Г-Точката Стимулација Дилдо Вибратор Секс Производ За Жени

Leten Женски Играчка Зајакот Вибратор AV Магично Стапче Mssager Клиторисот C Место Г-Точката Стимулација Дилдо

1453.44
DEN 1104.00 -24 %

Износ
Това е достапна


Клучни Карактеристики : Магично стапче вибратор за интензивна vibrating интимни стимулација и масажа 3 вибрации брзина и 7 обрасци за скроени задоволство Мек, флексибилен главата стимулира е тешко да се постигне места 100% водоотпорни вибратор за водни забава Шепот и тивко - одлично за патување
Пакување
ние сме посветени на заштита на вашата приватност.
Не било Чувствителни зборови се допаѓа .секс играчки или секс под носатсе .прикажани или на пакувањето
Ние ги користиме еколошки амбалажата.
Направи придонеси за зелена и заштита на животната средина
Плаќање
1 .
2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Случај И Повратни Информации
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
Враќање
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!
Испорака
Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, USPS во САД, двете trackable. Експедитивни Услуги : Кина пост EMS,trackable на веб на Кина Пост ЕМС. Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Vibrators
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
AV Магично Стапче Massager Зајакот вибратор
Материјал:
Медицински Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
leten
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Тип:
G-Точката
Големина:
198*35mm
Моторс:
2 мотори,главата мотор е 11000turns/минута
Брзина:
3 брзина
Начини:
7 фреквенција на вибрации
Функција:
градите брадавица вибратор,G место вибратор
моќност:
USB полнење,USB линија е скриено во вибратор
Водоотпорен:
Водоотпорен
Бучава:
45dB
Големина:
198*35mm