.

Пар Водоотпорен LED Возење Место Магла Светлината Главата Светилка+Switch За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki Плувка Кафе Racer Туринг

Пар Водоотпорен LED Возење Место Магла Светлината Главата Светилка+Switch За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki

1103.52
DEN 1048.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1 пар
боја : сребрена
Напон : 12 V
LED Боја : Бела
LED Моќ : 9 W секоја светлина (3 x 3 W висока моќност LED)
Ултра сјајна 3-LED водоотпорен на вниманието
Конекција : 2 Жици
Светлината Димензија : 2 9/10"(L) x 2 1/10" (W)
Материјал : Вода доказ Алуминиумски домување 100% Рѓа Слободни
Месеци Големина : 31mm Да се вклопи во Хонда, Јамаха, Kawasaki, Suzuki BMW и KTM Кал велосипеди АТВ UTV круизери двојна спорт или било сопствени апликации.
Тие се резервни делови. НЕ Г О Т одобрени. Не користите, ако Г О Т е потребно. За off road употреба.
Пакет се вклучени :
2 Парчиња светла
1 Buc Handlebar On/Off Прекинувач

Повеќе информации

Тип На Објект:
Правец На Ветер
Бренд Име:
MAIZHI
Гаранција:
Yes
Производителот Дел Број:
не се применува
UPC:
не се применува
Земја/Регион на Производство:
Кина