.

Takahashi Kagura Goro рачно изработени S925 Фунта Сребрен Накит Ретро Тајландски Сребро Пердув Прстен Отвори Заврши машки Додатоци Прстен

Takahashi Kagura Goro рачно изработени S925 Фунта Сребрен Накит Ретро Тајландски Сребро Пердув Прстен Отвори

DEN 1326.24

Износ
Това е достапна


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Прстен Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Фунта Сребрен Прстен за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Прстен за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Повеќе информации

Гем Боја:
Погоден 0675to11
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
CCGTC
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
QBC171016
Стил:
Гроздобер
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Пердув
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна