.

James Bond bone cosplay носии од 007 Спектарот вклучуваат шапка ACGcosplay

James Bond bone cosplay носии од 007 Спектарот вклучуваат шапка ACGcosplay

DEN 7535.52

Износ
Това е достапна


ACGcosplay Вистински Објект Фотографија,
Добар квалитет,добра вредност за вашиот купување,
Костими во слики се сите вклучени : надворешниот слој, кошула, вратоврска, панталона, шапка
направи убав квалитет материјал со добар прилагоди на работа,
Ве молиме оставете ни го вашето големина избор(вклучи родовата ),
Ако не сте сигурни која големина најдобри натпревар, ве Молиме оставете ни го вашето ТЕЛО Мерења :
Висината, Тежината, обемот на Градите,, Половината обемот, Хип турнеја .
Можете да прочитате "Опис на Производот" за повеќе детали .
Може да ни остави телото мерења и полот на цел коментари или преку порака .
Ние, исто така, направи нарачана и трговија на големо, без дополнителни трошоци за нарачана

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
007 Сеништето
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Нарачана
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
acgcosplay
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот,Ровот
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
огласи во слики и сите се вклучени
Знаци:
Џејмс Бонд
Посебни Употреба:
Аниме Игра Стрип
Тип На Објект:
cosplay костим
is_customized:
Yes
Знаци:
Џејмс Бонд