.

ZANZEA Есен Ретро Печати Џебови Жените Еластичен Појас Лабава Долги Панталони Лен Harem Панталони Памук Секојдневен Boho Splice Pantalon

ZANZEA Есен Ретро Печати Џебови Жените Еластичен Појас Лабава Долги Панталони Лен Harem Панталони Памук Секојдневен

1095.84
DEN 712.00 -35 %

Износ
Това е достапна


Материјал : 100% Памук
Боја : Црна,Зелена,Морнарица
Тип : Панталони
Пакет содржи : 1 Панталони
Карактеристики : Woemen Мода Есен Кинеската Национална Гроздобер Harem Панталони Дами Памук, Лен Комбинација Секојдневен Лабава Панталони
Совети:
* Се должи на различни типови на компјутери и монитори, вистинската боја на објектот може да биде малку различен од сликата.
* Ако не сте задоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ви благодариме за вашето разбирање.
* Упатство за мерење може да постојат и 2-3cm разлика.Ве молиме проверете и споредба на големината внимателно пред да го купат! (1cm=0.39 инчи)

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
ZANZEA
Материјал:
Памук
Должина:
Ankle-Length Pants
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Лабава
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Декорација:
Џебови,Spliced
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Средината
Пред Стил:
Станот
Панталона Стил:
широк нога панталони
Пол:
Жените
Големина тип:
Плус Големина