.

Ретро Тајландски Сребро Мода Гроздобер Стил S925 Sterling Silver Мажите И Жените Хривнија Homme

Ретро Тајландски Сребро Мода Гроздобер Стил S925 Sterling Silver Мажите И Жените Хривнија Homme

2178.24
DEN 2178.00 -0 %

Износ
Това е достапна


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Хривнија Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Нараквица за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Повеќе информации

Должина:
6mm (18-21CM Long), 8mm (19-22CM Long)
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Certificate Type:
CCGTC
Повод:
Партија
Број На Модел На:
WXX171117
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна