.

за повеќето мотоцикл Црно Црвено злато cnc Алуминиум Прилагодувач Синџир Tensioner Ролери 1 парче за јамаха kawasaki хонда ktm ducati

за повеќето мотоцикл Црно Црвено злато cnc Алуминиум Прилагодувач Синџир Tensioner Ролери 1 парче за јамаха

1295.52
DEN 1166.00 -10 %

Износ
Това е достапна

Детали за производот * Состојба : Сосема Нов, со Висок Квалитет * пакет : 1 парче * Боја : КАКО на сликата покаже * Fitment : за повеќето мотоцикл Производ шоу

Повеќе информации

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
YUANQIAN
Име На Модел:
LK-CT-001
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум + Гума
Тип На Објект:
Синџир Поставува
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Синџирот tensioner е најдобро за вашиот хеликоптер проектот
Име:
Синџир Tensioner
боја:
Како се покаже слика
Fitment:
за повеќето мотоцикл
Материјал:
Алуминиум + Гума