.

5 Парче (Без Рамка) Убава Sunsuet Буда Портрет Сценографијата Масла Со Бројот Рачно Изработени Модерна Буда Платно Сликарство

5 Парче (Без Рамка) Убава Sunsuet Буда Портрет Сценографијата Масла Со Бројот Рачно Изработени Модерна

2553.60
DEN 1302.00 -49 %

Износ
Това е достапна


Превозот Услови ве Молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр .
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение.Срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети. така на вашите производи можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days. Ве молиме имајте во предвид дека превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики.
Answer : ___________________________ NOTE :
1. На слика рачно насликани, еднаков со висок квалитет и цена.
Експрес : 5-10 дена.
започнете
en
5 Парче (Без Рамка) Убава Sunsuet Буда Портрет Сценографијата Масла Со Бројот 100% Рачно Изработени Модерна Буда Платно Сликарство
Да Драги Купувачот
Шема и боја : Како на сликата покажува
* Големина : 20x35cmx2+20x45cmx2+20x55cmx2 (8x14 Inchx2+8 X48cmx2+8x22cmx1)
30x40cmx2+30x60cmx2+30x80cmx2 (12x16 Inchx2+12 X24cmx2+12x32cmx1)
* Големина на Маргина : Секоја слика има околу 5cm екстра бела предност во 4 страни може да покрие до рамката.
Наплата & Се Враќа
Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.Намести : Не(Ако имате потреба врамени ,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали)
5.
Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас, ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања . epacket : 10-20 дена .Е прилагодено : Yes(ве Молиме контактирајте со нас ,ние може да наслика било големини и прифати слика за персонализација,која на сликата во пиксели треба да е поголем од 3000 единица)
Пакет :
1* Комбинација рачно изработени Маслото (Вклучувајќи 5 панели на слика, Но нема мат, не внатре во рамката, не надвор рамка)
Attentiom : Сите Наши Сликарство без рамка,ако сакате рамка кога се купи сликарство во нашата продавница можете да го купите преку овој линк и се сеќавам контактирајте со нас прво да се потврди големината и цената. Ако не сте задоволни или имате било какви прашања во врска со производи,ве молиме контактирајте со нас, наместо на ложа на спорот без контакт. но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
Ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.(емс 10 -20 дена)
Важно Според Aliexpress правила,ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена (Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.

Повеќе информации

боја:
20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Број На Модел На:
CD569
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Технологија:
Рачно Насликани
боја:
исто како слика
превозот надомест:
слободни
Место на регионот:
Кина(Копно)
Состојба:
Нови
квалитет:
Врвен квалитет
Is_customized:
Yes
Пакет:
Валани на цевка
За декорација:
Куќа Соба Јадење Сала Дневна Соба, Спална Соба, Кујна Канцеларија Барот На Хотелот
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Слика Декоративни Сликарство Маслото Платно