.

Стилски ID Ѓердани ID Balled монистра Lanyards за Клучеви ID Значка Носителот Lanyard Ѓердан За Жени

Стилски ID Ѓердани ID Balled монистра Lanyards за Клучеви ID Значка Носителот Lanyard Ѓердан За Жени

314.40
DEN 223.00 -29 %

Износ
Това е достапна

Кристал направи ѓердан модерен, добра алтернатива за канцеларијата дама како што можете безбедно да се одржи вашата картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА и копчињата. Нашите приврзоци се околу 19 инчи долг (должината на работникот работната дозвола не се пресметува ). тој ѓердан станува моден украс кога ќе unhook тоа. Можете да го носите насекаде, во канцеларии, училишта или дома, или да одат на забави, банкети и топки, или како носи тоа да трговски центри, кафетерии или фото студио. Можете да го носат во затворени простории или на отворено, итн.


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Компатибилност:
ios
Бренд Име:
Кралицата Се Зголеми
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
QN0661
Pendant Големина:
Никој
боја:
Сина
Големина на:
92cm
Материјал:
сомот лента
Други Стил :
неутрална , чисто
Нето тежина:
65g
Одговараат За:
девојка , девојка , дами , пријател, сестра
Повод:
Забава , Роденден , во трговскиот Центар , Дневна
Превозот:
Цел>$ 5 Бесплатен Превозот Брза испорака
Авто - Производ:
Да ,Поддршка на Големо ( да се Добие подобра цени )
Метали Тип:
Platinum Позлатен