.

Нова За Toshiba Portege Z830 Z830-S8301 Z830-S830 Z835 НИ Тастатура Црна

Нова За Toshiba Portege Z830 Z830-S8301 Z830-S830 Z835 НИ Тастатура Црна

DEN 1071.36

Износ
Това е достапна


Кликни да Зголемиш
Кликни да Зголемиш
无标题文档 Објект Спецификација : Нов Toshiba U800 U800 W U840 U845 Z830 Z835 U900 U920 U925 U940 Серија НАС Тастатура
Боја : црна
Распоред : САД
Состојба : Нова Компатибилни Модели :
Компатибилни Модели :
Toshiba U800 U800 W U840 U845 Z830 Z835 U900 U920 U925 U940 Серија Плаќање :
1.Ние го прифатат плаќање само преку Pay Pal.
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во Paypal за плаќање за испорака.
3.Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено. Поради безбедни причини,
4.ние не им е дозволено на промената на адресата преку е-мејл Превозот :
1.Ние можеме да брод на Светот, освен Италија .
2.Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во Pay Pal. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
3.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.
4. предмети ќе биде испорачуван Кина пост, Тоа обично трае 13-18 работни дена за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 16-25
дена за да стигне до Јужна Америка .
5.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност како ПОДАРОК за превозот цел само. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или на пазарот
вредност на производот. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.
6. Ќе бидете известени откако пратката е направен.
7.Ние нудиме превозот попуст за комбиниран транспорт.Ве молиме да се поврзете со нас.
Гаранција :
1.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.Ние имаат една година гаранција.
2.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
3.Ние сме среќни да ви помогне со враќање на средствата или девизните рок од 14 дена од приемот на производот, под услов сите оригинално пакување и додатоци
во оригиналната состојба .
inkfrog terapeak

Повеќе информации

Бренд Име:
PZAscreen
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Стандард:
НИ Стандард