.

Памук Милениче Кревет за Куче Kennels Кутре Мачка Мат Куќа Миленици Кревет за Мало Куче Chihuahua Зима Миленичиња Куче Кревет Куќа Мачка Kennels Троседот COO018

Памук Милениче Кревет за Куче Kennels Кутре Мачка Мат Куќа Миленици Кревет за Мало Куче Chihuahua Зима Миленичиња

1179.84
DEN 720.00 -39 %

Износ
Това е достапна


Предупредување : може да се 1 ~ 2cm грешка, бидејќи на munual мерење. На сликите може да имаат малку боја грешка ( Хроматска аберација). Материјал : Памук внатре го прави вашето домашно милениче се чувствуваат мека. Не се Добри за Големи Кучиња. Големина на : 40*40*7cm

Предупредување : може да се 1 ~ 3cm грешка, бидејќи на munual мерење. На сликите може да имаат малку боја грешка ( Хроматска аберација). Ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе информации

Големина:
M 40x40x7 cm
Тип:
Кучиња
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Број На Модел На:
COO018
Шема:
Dot
Бренд Име:
TAILUP
Тежина:
400g
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
боја:
Бело / Црна / Кафеава
Големина:
M 40*40*7cm
Функција:
Порибено & Еко-пријател;y
Тип:
За Мали Средни Пет Кучиња, Мачки
Сезоната:
Сите Сезони
Стил:
Дише & Мека
Применливи Раса Куче:
Кучиња & Мачки
Измијте Стил:
Рака Мие / Машинско Миење
тип 1:
Домашно Милениче Производ Куче Кревети & Душеци
тип 2:
Домашно Милениче Производи Куќа, Kennels & Пенкала