.

Колата Систем Искра Plug Тестер Жици Серпентина Дијагностички Тест Поправка Алатки Прилагодливи Мотор Палење Свеќи Тестер

Колата Систем Искра Plug Тестер Жици Серпентина Дијагностички Тест Поправка Алатки Прилагодливи Мотор Палење

597.60
DEN 478.00 -20 %

Износ
Това е достапна


AT0018376
Спецификација :
Според искра боја и флеш текот на растојание за да се утврди квалитетот на серпентина
Може да интуитивно полесно да се разбере функционирањето на палење серпентина
Помага во одредувањето серпентина напони
Со цел да се спречи висока енергија искри arching директно да било основа
Алигатор клип безбедно fastens до земјата
Завртка собранието го прилагодува искра јазот брзо и лесно
Избегне пожар, палење серпентина изгорен и така натаму
Материјал : ABS+Метал
Должина : околу. 140mm
Боја : Транспарентна+Црна
Пакет се вклучени : 1pc x Мотор Палење Свеќи Тестер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-10мм отстапување се должи на рачно мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Повеќе информации

Хардвер Верзија:
Серпентина Палење тестер
Електронски:
No
Материјал Тип:
ABS + метал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.09kg
моќност:
Други
Напон:
12V
Објектот Висина:
0inch
Верзија На Софтвер:
искра plug тест алатка
Име На Модел:
Искра Plug Тестер
Објектот Должина:
14cm
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
Mayitr
Тип На Објект:
Палење Тестери
Специјални Функции:
Други