.

Бела Елегантна Чипка Фустан Тенок Жени Висока Половината Фустан 2017 Есен Фустани Капчиња Шупливи Од Жените Чипка Фустани

Бела Елегантна Чипка Фустан Тенок Жени Висока Половината Фустан 2017 Есен Фустани Капчиња Шупливи Од Жените

1355.52
DEN 1152.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Plz следат табелата да изберете големина. Големина Биста Рамо Половината Ракав Должина CM CM CM CM CM S 86 35 60 47 95 M 90 36 62 48 97 L 94 37 66 49 99 XL 98 38 68 50 101 2 XL 102 39 70 51 103 Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.
Оваа големина е Азија големина, малку помал од Европска големина, ве молиме имајте во предвид!
Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење!!

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
DULITINA
Материјал:
Полиестер,Spandex,Чипка
Стил:
Канцеларијата Дама
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Геометриски
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Шупливи Надвор
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Империја
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
жените чипка фустан
Пол:
Жените