.

10pcs/многу Брзо Копче 18mm Ѓумбир Музички Забелешка Snap DIY Прилепува Накит одговара Snap Хривнија накит

10pcs/многу Брзо Копче 18mm Ѓумбир Музички Забелешка Snap DIY Прилепува Накит одговара Snap Хривнија накит

168.00
DEN 148.00 -12 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Бренд Име:
На bloomer
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Функција:
Порака Потсетник
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ya085