.

SOHOT Најновите Еднорог Коњ Глеѓ Keychain Копче Чанти Pendant Животинско Копче Синџири Копче Прстен Накит Жените Девојка Роденден Подароци

SOHOT Најновите Еднорог Коњ Глеѓ Keychain Копче Чанти Pendant Животинско Копче Синџири Копче Прстен Накит Жените

143.52
DEN 108.00 -25 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Сребро.
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SKY095
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SoHot
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој