.

JEAZEA Месинг Супер Светло Сина 12V 9W Брод LED Светло Подводни Светлина Морски Брод Додатоци Светлина Светилка 1/2 NPT Нишка

JEAZEA Месинг Супер Светло Сина 12V 9W Брод LED Светло Подводни Светлина Морски Брод Додатоци Светлина Светилка

1247.52
DEN 998.00 -20 %

Износ
Това е достапна


JEAZEA Месинг Супер Светло Сина 12 V 9 W Брод LED светло Подводни Светлина Брод Светлина Светилка 1/2" NPT Нишка
Состојба : Нова Тело Боја : како на сликата покажува светла Боја : Сина Материјал : месинг домување Напон : 12 V W : 9 W Кабел должина : 1.2 m Тема : 1/2" NPT Осветленост : >800 LM Објект се вклучени : LED Светло X 1
Компатибилен Со : Одговара за подводна употреба
Карактеристики Висок квалитет Лесна инсталација
Answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
Производ Фото

Повеќе информации

Бренд Име:
JEAZEA
Материјал:
Бакар
watts:
9W
Напон:
12V
боја на светлина:
Сина
Должина на кабел:
1.2 m
Осветленоста:
>800LM
погоден:
за подводна употреба
Тема:
1/2 NPT