.

XILETU РМ-30 Патување Отворено Мини Заградата Стои Со Телефонот Клип Октопод Tripod За Дигитална Камера паметен Телефон GoPro

XILETU РМ-30 Патување Отворено Мини Заградата Стои Со Телефонот Клип Октопод Tripod За Дигитална Камера паметен

763.20
DEN 618.00 -19 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Број На Модел На:
РМ-30
Употреба:
Паметни Телефони,Mirrorless Систем Камера,360° Видео Камера,Акција Камери,DSLRs,Точка И Пука Камери
Макс Extened Должина (mm):
270
Бренд Име:
XILETU
Укината Должина (mm):
300
Тежина (g):
270
Тип:
флексибилни tripod
Пакет:
Yes
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дигитална Камера