.

Свадба Декорација Ballons 10pcs/многу 36 Инчи Гигант Голема Латекс Балон Гумени Воздухот Топки Среќен Роденден Балони Материјали

Свадба Декорација Ballons 10pcs/многу 36 Инчи Гигант Голема Латекс Балон Гумени Воздухот Топки Среќен Роденден

690.72
DEN 518.00 -25 %

Износ
Това е достапна


Материјал : Латекс Пакување : 10pc/opp Кеси Предмет Тип : 36inch Дебели 25g Свадба Балони Ако имате било какви барања , ве молиме оставете порака за нас. Се надевам дека ќе ни даде најдобри повратни информации , ви благодариме! Употреба : Декоративен производ, промоција, нов производ, промоција, годишнина и други сцени. Расположението миксер за студентски забави, роденден партии, денот на Вљубените, отворено страни, итн. Како што е гумени производи, ве молиме да ги растера мирис за некое време по добивањето.

Повеќе информации

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Куќа се Движи,Денот на Вљубените,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Обликот Стил:
Круг
Број На Модел На:
партија балони
Број на Компјутери:
10pcs
Материјал:
Латекс
Бренд Име:
simball
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
боја:
Транспарентен, Бела, Златна, Сребрена, Розева, Роза, Виолетова, Сина, Тифани
Тип На Објект:
Стандардна Боја
Големина:
36inch
Тежина:
25g
Надувување Со Дијаметар:
80-90cm
Употреба:
Свадба Декорација Ballons
Функција:
Празнична & Партија Материјали
Место на Потекло:
Кина (Копно)