.

2 парчиња Бебе Лажица Вилушка Цртан филм Бебе Безбедност Нерѓосувачки Челик Лажица Вилушка Поставите Деца Хранење Садови

2 парчиња Бебе Лажица Вилушка Цртан филм Бебе Безбедност Нерѓосувачки Челик Лажица Вилушка Поставите Деца Хранење

115.20
DEN 91.00 -21 %

Износ
Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : комбинација на вилушка и лажица,од вкупно 2 садови. Прекрасна модел е совршен за деца. Тоа е погодно да се носат кога ќе оди на ручек или пикник со вашето бебе. Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Должина : стан.16.5 cm/6.50" Боја : Случајни испорака (Ако сте се купи на повеќе од еден,боја ви се примени може да бидат со иста боја или различни бои) Количина : 1 Сет Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Нерѓосувачки Челик Лажица (без мало пакет) 1 x Нерѓосувачки Челик Вилушка

Повеќе информации

Тип:
Flatware
Возрасна Група:
Бебиња
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
2S41118
Возраст Опсег:
10-12M,4-6M,19-24M,7-9M,13-18 МИЛИОНИ,0-3М
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
YAS
Материјал Функција:
ПВЦ Слободни
Шема:
лажица
Големина:
app.16.5cm/6.50''
Количина:
1 сет