.

QQ Љубовник Нови Пристигнување Розова бал венчаница Bling Bling Свадба Gown Булчински Gown Нарачана Vestido Де Noiva

QQ Љубовник Нови Пристигнување Розова бал венчаница Bling Bling Свадба Gown Булчински Gown Нарачана Vestido

5568.00
DEN 4733.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Што треба да купи голем petticoat ако се допаѓа толку подуени
Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано подолу : Биста/Половината/Колковите/Висина од глава до подот со чевли;
Ако ви треба прилагодена големина, ве молиме да ги големината водич покажува подолу. и кажете ни на детални мерења кога ќе го поставите цел.
Забелешка 1. Фустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн. Ако ви се допаѓа повеќе подуени,треба да се купи petticoat. Цената не вклучувајќи царина.
2. Се врати и Политика за Наплата
Ние сме свесни дека тоа е тешко да купите венчаница преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле.
Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите. Ние само го прифати враќањето на стандардна големина свадба наметки во совршена, сосема нова состојба (без чад мириси, без шминка дамки, нема измени).
Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден.

Повеќе информации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, Custom Size
Воз Должина:
кат должина
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Декорација:
Beading,Кристално
Силуета:
Бал
Воз:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Бренд Име:
QQ Љубовник
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No