.

4pcs/set Стол Нога Капи Нозе Заштитник Влошки Мебел Табела ги Опфаќа Круг Дното Табела Стол Нога Маска

4pcs/set Стол Нога Капи Нозе Заштитник Влошки Мебел Табела ги Опфаќа Круг Дното Табела Стол Нога Маска

720.00
DEN 583.00 -19 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Спецификација:
Free Size
Употреба:
Банкет Стол,Свадба Стол,Хотел Чаир
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Јапонија Стил
Број На Модел На:
AGM002
Шема:
Обична Обоена