.

Отворено Мажите Ремени луксузни Лето Есен Woodland Кавер-Корселе Тактички Лов Дизајнер Ремени Лов Додатоци

Отворено Мажите Ремени луксузни Лето Есен Woodland Кавер-Корселе Тактички Лов Дизајнер Ремени Лов Додатоци

248.64
DEN 179.00 -28 %

Износ
Това е достапна

Ви благодарам многу!!! ^-^
2016 година дизајнер висок квалитет mens ремени луксузни Нови Woodland Кавер-Корселе Тактички Лов Отворено Спорт Областа Појас
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет. Ние не гарантира испорака време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.0 инчен
Должина : 50 cm / 20 инчи
Тежина : околу 150g
Боја : Каки, Зелена, Црна
Пакетот Вклучува :
1 x Нови Woodland Кавер-Корселе Тактички Лов Отворено Спортски Терен Појас (Без трговијата на мало пакување)
>>Превозот : Ние ќе ја испрати на предмети ПОБРЗО откако вашата уплата е завршен. Iunderstand дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Јас сум повторно продавачот,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена,благодарение! >>Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Земавме овие фотографии од самите себе. >>Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали постои следење на број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас (ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина) Може да се прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5pcs).
Количина : 1
G ender : Неутрална
Производот Категорија : Појаси
Материјали : Најлон + Пластика
Појас Тока S hape : Плоштад
Прицврстување М ethod : Б uckle
Ширина : 5 cm / 2. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,или ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.

Повеќе информации

боја:
Amry Зелена, Каки, Црна
Бренд Име:
Balight
Број На Модел На:
Појаси