.

gangbei-1039B трговија на Големо DC 12V 24V 400mA Сила 25N патување 10мм се Повлече Тип Линеарна Електромагнетниот Electromagnet

gangbei-1039B трговија на Големо DC 12V 24V 400mA Сила 25N патување 10мм се Повлече Тип Линеарна Електромагнетниот

DEN 187.20

Износ
Това е достапна


gangbei-1039 B трговија на Големо DC 12 V 24 V 400m A Сила 25 N патување 10мм се Повлече Тип Линеарна Електромагнетниот Electromagnet

Повеќе информации

Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал:
Железо
Карактеристики:
dc 12v 24v
Гаранција:
365
сертификација:
CE,CCC
Број На Модел На:
gangbei-1039B
Бренд Име:
gangbei
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач