.

M10 M10*1.25*45/50/55/60 M10x1.25*45/50/55/60 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Ален Главата Хексадецимален Хексагонални Штекер Капа Тенка Парична Казна Теренот Тема Болт

M10 M10*1.25*45/50/55/60 M10x1.25*45/50/55/60 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Ален Главата Хексадецимален Хексагонални

326.40
DEN 326.00 -0 %

Износ
Това е достапна

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M10 M10*1.25*45/50/55/60 M10x1.25*45/50/55/60 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ален Главата Хексадецимален Хексагонални Штекер Капа Тенка парична Казна Теренот Тема Гром 最少5个字符 最少5个字符 存在正负公差特别在意者甚拍,参考规格由D*L组成(不含头部),螺母.平垫圈.挡圈等尺寸 : 以配套使用的螺丝的直径(粗细)为准 Единица : mm
Norminal Дијаметар
d Теренот P b дк к с т
min max min max min max min М1.4 0.3 14 2.74 2.46 1.4 1.26 1.36 1.32 0.6 М1.6 0.35 15 3.14 2.86 1.6 1.46 1.56 1.52 0.7 М2 0.4 16 3.98 3.62 2 1.86 1.56 1.52 1 М2.5 0.45 17 4.68 4.32 2.5 2.36 2.06 2.02 1.1 М3 0.5 18 5.68 5.32 3 2.86 2.58 2.52 1.3 М4 0.7 20 7.22 6.78 4 3.82 3.08 3.02 2 М5 0.8 22 8.72 8.28 5 4.82 4.095 4.02 2.5 M6 1 24 10.22 9.78 6 5.7 5.14 5.02 3 М8 1.25/1 28 13.27 12.73 8 7.64 6.14 6.02 4 M10 1.5/1.25/1 32 16.27 15.73 10 9.64 8.175 8.025 5 М12 1.75/1.5/1.25 36 18.27 17.73 12 11.57 10.18 10.025 6 М14 2/1.5 40 21.33 20.67 14 12.57 12.21 12.032 7 М16. 2/1.5 44 24.33 23.67 16 15.57 14.21 14.032 8 M18 2.5/2/1.5 48 27.33 26.67 18 17.57 14.21 14.032 9 M20 2.5/2/1.5 52 30.33 19.67 20 19.48 17.23 17.05 10 M22 2.5/2/1.5 56 33.39 32.61 22 21.48 17.23 17.05 11 M24 3/2 60 36.36 35.61 24 23.48 19.28 19.065 12 M27 3/2 66 40.39 39.61 27 26.48 19.28 19.065 13.5 M30 3.5/2 72 45.39 44.61 30 29.48 22.28 22.065 15.6 最少5个字符

Повеќе информации

Димензии:
1Pc M10x1.25x45, 1Pc M10x1.25x50, 1Pc M10x1.25x55, 1Pc M10x1.25x60
боја:
304SS
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
M10x1.25x45 M10x1.25x50 M10x1.25x55 M10x1.25x60
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик